Dziś posiedzenie sejmowej Komisji Zdrowia i konferencja Zdrowie + (zapowiedzi)

21 Listopada 2017, 8:10

Dziś zbierze się sejmowa Komisja Zdrowia. W porządku obrad jest zaopiniowanie poselskiego projektu ustawy o wychowaniu w trzeźwości. 

Sejmowa Komisja Zdrowia zaopiniuje dla Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej poselski projektu ustawy o zmianie ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Początek posiedzenia o godz. 14.30.

W porządku obrad Rady Ministrów nie ma projektów zdrowotnych. Rząd zajmie się dziś m.in. projektem ustawy o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej oraz projekt o Inspekcji Ochrony Środowiska.

Eksperci, menedżerowie i praktycy spotkają się dziś w sali konferencyjnej hotelu Marriott, na konferencji "Inwestycje społeczne ZDROWIE+", organizowanej przez Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie. Zaproponują rządowi i opinii publicznej, aby listy inwestycji społecznych "500+", "Mieszkanie+", "Rodzina+" dodany został projekt inwestycji pod hasłem ZDROWIE+. Założenia tego projektu przedstawione zostaną jako dokument końcowy konferencji.

Redakcja

Foto: Sejm/K.Białoskórski

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz