Medicover przejmuje dwie kolejne placówki stomatologiczne

14 Lutego 2018, 13:33

Do Medicover Stomatologia dołączyły dwie placówki stomatologiczne: kompleks gabinetów Stoma-Dental oraz jedno z najnowocześniejszych laboratoriów inżynierii dentystycznej w Polsce – Yellow-Med. Obie placówki zlokalizowane są w Rybniku na terenie woj. śląskiego. 

W ciągu kilku lat firma podwoiła liczbę foteli dentystycznych, obejmując łącznie Stomatologię Medicover, DentaCare, Prestige Dent, a teraz Stoma-Dental.

To jeszcze nie koniec inwestycji w stomatologię

Najnowsza akwizycja Medicover Stomatologia to duże wzmocnienie specjalistycznych kompetencji protetycznych. Pracowania Yellow-Med oraz kompleks gabinetów Stoma-Dental mają na swoim koncie szerokie doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów protetycznych przy użyciu najnowocześniejszych technologii komputerowego projektowania prac – CAD/CAM.

Zaproszenie do współpracy kolejnych wyspecjalizowanych placówek stomatologicznych to ważny krok w strategii rozwoju i realizacji naszego celu, którym jest zbudowanie ogólnokrajowej sieci klinik stomatologicznych oferujących najwyższej jakości usługi medyczne ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa i komfortu pacjenta – tłumaczy Wioletta Januszczyk, Dyrektor Zarządzająca Medicover Stomatologia. Wzmocnienie kompetencji w nowoczesnych technologiach komputerowego tworzenia prac protetycznych to także szansa na kompleksowe wdrożenie cyfryzacji w stomatologii Medicover opartej na wewnętrznym laboratorium protetycznym, budowanym na bazie Yellow-Med – uzasadnia. Rozbudowując listę placówek w Medicover Stomatologia, dbamy o to, by oferować pacjentom coraz większy dostęp do najbardziej zaawansowanych procedur stomatologicznych oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Dlatego przejmując kolejne podmioty, zawsze bierzemy pod uwagę placówki z kompleksowym zakresem usług stomatologicznych wyspecjalizowane w zaawansowanych procedurach. Ta akwizycja w 100 procentach spełnia te wymagania – dodaje.

Profesjonalizm i innowacyjne podejście

Gabinety Stoma-Dent w Rybniku oraz pracownia Yellow-Med charakteryzują się wysoką jakością usług i od lat cieszą się ogromnym zaufaniem pacjentów.

Naszym kluczem do sukcesu okazuje się forma pracy z pacjentem, który przechodzi przez wszystkie etapy tworzenia pracy protetycznej i bezpośrednio w nich uczestniczy tłumaczy Gabriela Kamińska ze Stoma-Dental w Rybniku. Na wyróżnienie zasługują także zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem pacjentów, na tyle dużym, iż przyjeżdżają do naszego gabinetu osoby z całej Polski –  dodaje ekspert.

Poza profesjonalizmem lekarzy czy innowacyjnym podejściem do współpracy z pacjentami placówki w Rybniku zostały bardzo wysoko ocenione na rynku lokalnym. W 2014 r. właściciel Stoma-Dental został uhonorowany także tytułem Człowiek Roku 2014 w Rybniku.

AS

Źródło: mat/pras

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz