B.Szydło: Chcemy, żeby reforma w zdrowiu była sukcesem

17 Maja 2017, 14:19

- Priorytetem naszego rządu jest bezpieczeństwo i łączące się z tym nierozerwalnie zdrowie pacjentów oraz możliwość dochodzenia do coraz wyższych standardów – mówiła dziś premier Beata Szydło przy okazji otwarcia zmodernizowanej Kliniki Kardiologii i Chorób Wewnętrznych w Wojskowym Instytucie Medycznym.

Jak podkreślała dziś premier Beata Szydło, nowoczesna medycyna, to medycyna ukierunkowana na pacjenta, dająca szansę rozwoju zawodowego pracownikom, którzy poświęcają swój czas i energię na to, żeby kształcić się i być coraz lepszymi w zawodzie, który wykonują.

- Jesteśmy zdeterminowani, żeby program zmian w ochronie zdrowia, który został rozpoczęty przez nasz rząd, zakończył się sukcesem – mówiła premier Beata Szydło. Jak zaznaczyła, sukces ten ma być mierzony poprzez dostępność do usług medycznych dla pacjentów. – To jest cel reformy na tym ogólnym poziomie, który sobie postawiliśmy – podkreśliła premier. – Robimy ten krok po to, żeby poprawić system opieki zdrowotnej w Polsce dla pacjentów i dla pracowników ochrony zdrowia – dodała Beata Szydło.

Aleksandra Smolińska

Foto: KPRM

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz

3 komentarze

adron Czwartek, 18 Maja 2017, 19:22
Trzeba zacząć od wprowadzenia szczepień dobrowolnych a nie obowiązkowych....
Piter Czwartek, 18 Maja 2017, 8:45
Od samego mieszania herbata nie robi się słodsza, a znaczącego wzrostu nakładów na razie nie widać.
Ya Środa, 17 Maja 2017, 22:31
Jak chcą żeby zakończył się sukcesem to może niech zaczną słuchać ludzi którzy w tym siedzą a nie tylko siebie