Grupa LUX MED otrzymała „Złoty Laur Super Biznesu”

26 Października 2017, 15:59 Anna Rulkiewicz

Wczoraj, podczas uroczystej Gali zorganizowanej przez Super Biznes, ekonomiczny dodatek Super Expressu, wyłoniono zwycięzców tegorocznej edycji. „Złoty Laur Super Biznesu" przyznawany jest przez grono dziennikarzy. Grupa LUX MED otrzymała „Złoty Laur Super Biznesu” w kategorii Zdrowie i Medycyna. 

Grupa LUX MED została wyróżniona za konsekwentne rozszerzanie oferty dla pacjentów oraz za udoskonalanie standardów opieki medycznej, w szczególności za innowacyjny na polskim rynku model skoordynowanej opieki nad pacjentem onkologicznym, stosowany w nowo otwartym szpitalu Grupy LUX MED Magodent.

- „Nagroda ta, to dla nas powód do dumy, ale też wielkie zobowiązanie wobec prawie 2 milionów naszych pacjentów. Na ich zaufanie pracujemy już 25 lat. W LUX MED bardzo dużą wagę przykładamy do nadzoru nad procesem medycznym, jakości i bezpieczeństwa. Ściśle koordynujemy leczenie pacjenta, aby się nie gubił w naszym systemie opieki ” – mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Zarządu Grupy LUX MED. - „Jesteśmy też przekonani, że jako lider prywatnej opieki medycznej w Polsce, powinniśmy wziąć współodpowiedzialność za zdrowie Polaków. Chcemy zwiększyć szanse polskich pacjentów onkologicznych na powrót do normalnego życia, a możemy to zrobić poprzez poprawę dostępu do diagnostyki i leczenia. W procesie leczenia ważne są zarówno zaawansowane metody terapii, jak również indywidualna pomoc, w tym wsparcie psychologiczne. Dlatego szpital Magodent działa w modelu wzorowanym na anglosaskim systemie primary nursing, który łączy najlepsze terapie z indywidualną opieką pielęgniarską” – dodaje.

AS

Źródło: CentrumPR

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz