Znaczący wzrost przychodów Medicovera w Rumunii

30 Października 2017, 14:44

Grupa Medicover (reprezentowana przez Medicover Romania i Synevo Romania) odnotowała wzrost przychodów w ujęciu rok do roku o 19,3 procent, do 55 milionów euro.

Na poziomie ogólnym, w pierwszych dziewięciu miesiącach 2017 r., Medicover zarejestrował skonsolidowane przychody w stosunku do roku poprzedniego o ponad 17 procent, do 427,5 mln EUR.

"W trzecim kwartale Medicover Romania nadal realizuje nasze plany wzrostu. Kluczową strategiczną częścią naszego rozwoju jest przejęcie firmy Iowemed, sieci najwyższej jakości kliniki w regionie Constanta. Będziemy nadal szukać okazji, które uzupełnią ofertę medyczną Medicover. Jestem też niezwykle dumny z tego, że Rumunia przyczyniła się do osiągnięcia ogólnych wyników Medicoveru „ - powiedział Adrian Peake, dyrektor generalny Medicover Romania.

"Trzeci kwartał potwierdza, że ​​jesteśmy na dobrej drodze do osiągnięcia naszych celów z dobrym wzrostem organicznym i zdrowego wzrostu marży w obu działach. W dalszym ciągu obserwujemy stabilny rozwój rynku zarówno w Polsce, jak iw Rumunii, przy stałym wzroście popytu na nasze usługi, a obecnie nie przewidujemy istotnych zmian warunków rynkowych ", powiedział Fredrik Ragmark, prezes Medicover.

Medicover jest jednym z najważniejszych międzynarodowych dostawców usług opieki zdrowotnej i diagnostyki.

Medicover Rumunia jest obecny na prywatnym rynku usług medycznych od ponad 21 lat i posiada sieć 25 klinik (w Bukareszcie i w całym kraju) oraz szpital ogólny w stolicy - Szpital Medicover.

 

AS

Źródło: business-review.eu

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz