Kolejne zmiany personalne w MZ

26 Lutego 2018, 10:51

Na Miodowej kolejne zmiany personalne. Tym razem dotyczą Biura Prasy i Promocji. Nowym szefem zespołu zajmującego się polityką informacyjna Ministerstwa Zdrowia został Krzysztof Jakubiak, m.in. były redaktor naczelny Pulsu Medycyny.

Z naszych informacji wynika, że Krzysztof Jakubiak zastąpił na stanowisku dyrektora Biura Prasy i Promocji w Ministerstwie Zdrowia Milenę Kruszewską. Kruszewska kierowała pracami Biura od listopada 2015 roku, kiedy ministrem zdrowia został Konstanty Radziwiłł. Była równocześnie rzecznikiem prasowym. W lutym złożyła jednak rezygnację z kierowania biurem. 

Kim jest nowy dyrektor BPiP?

Krzysztof Jakubiak wcześniej był m.in. redaktorem naczelnym Pulsu Medycyny i Pulsu Farmacji. Na razie nie wiadomo jeszcze czy Jakubiak będzie też pełnił obowiązki rzecznika prasowego MZ. 

Będą kolejne zmiany?

Być może to nie ostatnie zmiany personalne, jakie szykują się w Ministerstwie Zdrowia. Kilka dni temu premier Mateusz Morawiecki zapowiedział przegląd wiceministrów. Pisaliśmy na ten temat tutaj. Spekuluje się też o zmianach w gabinecie politycznym, do którego dołączyć miałaby nowa osoba. 

AK

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz

2 komentarze

brt Poniedziałek, 26 Lutego 2018, 15:09
A co z kolejną ulubienicą byłego wiceministra Malinowską? Jeszcze pracuje?
Mem Poniedziałek, 26 Lutego 2018, 12:04
Wiadomo, ze będzie pełnił.