MZ: Fotobudki uatrakcyjnią imprezy w bazach LPR

17 Kwietnia 2018, 12:20

W czasie komercyjnych wydarzeń  - np. imprez firmowych czy targów coraz częściej pojawiają się fotobudki, które mają uatrakcyjnić wydarzenie. Podobnym tropem poszedł resort zdrowia. Ciekawe jakie kartonowe rekwizyty do zdjęć pojawią się w czasie ministerialnych imprez. Wiemy w jakich miastach będzie można z nich skorzystać! 

Ministerstwo Zdrowia szuka firmy, która dostarczy i zapewni obsługę czterech mobilnych zakładów fotograficznych tzw. fotobudek do wykonywania automatycznych sesji zdjęciowych podczas wydarzeń odbywających się w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Jak się okazuje, premiowana nie będzie oryginalność scenografii - wybór będzie oparty w 100 proc. o cenę. Jednak w ramach oferty przewidziano opracowanie projektu graficznego ramki zdjęcia wykonywanego przez fotobudki.

W jakich miastach?

Fotobudki mają być ustawione podczas ministerialnych wydarzeń w czterech miastach. Chodzi o bazy HEMS Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – Białystok (ul. Ciołkowskiego 2), Sanok (ul. Biała Góra), Kielce-Masłów Pierwszy (ul. Jana Pawła II 9a) i Zielona Góra (ul. Skokowa 17). Mają być dostępne przez  cztery godziny (10:00-14:00). 

Jakie mają być zdjęcia? 

Ministerstwo oczekuje natychmiastowego, profesjonalnego wydruku zdjęć wysokiej jakości - w różnych układach np. pasek 3, 4 zdjęć czy klasyczne pojedyncze zdjęcie w formacie 10 x 15 cm. Firma powinna umożliwić też publikację zdjęć na serwisach społecznościowych w czasie rzeczywistym, wysyłkę na e-mail.

Każde zdjęcie ma być oznakowane przynajmniej logotypem akcji Dni Otwartych.

A od obsługi fotobudki oczekuje się m.in. tego, że będzie zachęcać uczestników do włączenia się w akcję, asystować w obsłudze urządzenia oraz doborze akcesoriów, nadzorować pracę urządzenia.

AK

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz