Jutro rusza Międzynarodowy Kongres Otwartego Systemu Ochrony Zdrowia

23 Kwietnia 2018, 10:23

24 kwietnia rusza XXIII Międzynarodowy Kongres Otwartego Systemu Ochrony Zdrowia w Katowicach. Całodniowe, bezpłatne wydarzenie poświęcone będzie m.in. skoordynowanej i spersonalizowanej opiece zdrowotnej nad pacjentem. Co ważne, jest to jeden z niewielu kongresów, w którym dyskusja nie koncentruje się na obszarach związanych z bieżącymi postępowaniami w zakresie refundacji. 

Kongres OSOZ to jedno z najważniejszych wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej prezentujące aktualne zagadnienia innowacyjnej ochrony zdrowia. Tegoroczna edycja skupi się na najważniejszych wyzwaniach dla polskiego rynku zdrowia: koordynacji opieki zdrowotnej, e-recepcie, bezpieczeństwie danych (RODO), e-dokumentacji medycznej, centralnych projektach cyfryzacji sektora.

W wydarzeniu weźmie udział 1000 gości, w tym przedstawiciele środowiska medycznego, farmaceutycznego oraz organizacji rynku ochrony zdrowia, politycy, naukowcy, lekarze i pielęgniarki, diagności laboratoryjni, menedżerowie placówek medycznych, pacjenci, firmy działające w sektorze, studenci uczelni medycznych. Spośród gości możemy wyróżnić m.in. wiceministra zdrowia Janusza Cieszyńskiego oraz przedstawiciela Komisji Europejskiej Horsta Krämera

Całe wydarzenie będziemy na bieżąco relacjonować na łamach portalu.

 

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz