Członkowie INFARM-y wybrali prezesa, zarząd i radę

20 Czerwca 2018, 18:55 Dorota Hryniewiecka - Firlej

Dziś podczas Walnego Zgromadzenia Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA wybrany został nowy skład Zarządu, Rady Nadzorczej oraz Sądu Dyscyplinarnego na kadencję 2018-2020. 

Dorota Hryniewiecka - Firlej została powołana przez nowy Zarząd Infarmy na stanowisko Prezesa.

- Powołanie mnie na funkcję Prezesa INFARMY traktuję jako ogromne wyróżnienie i dowód zaufania za które chciałam podziękować wszystkim firmom członkowskim i członkom nowo powołanego Zarządu. To odpowiedzialność za każdą decyzję jaką przyjdzie nam podejmować w ramach Zarządu i Rady Nadzorczej.

Cieszę się, że będę miała okazję do dalszej, wytężonej pracy z Zarządem i Radą Nadzorczą. Pracy opartej na budowaniu platformy dialogu, uwzględniającej również odmienne stanowiska i prowadzącej do budowania wspólnego stanowiska INFARMY.

Chcemy – jako INFARMA – pozostawać aktywnym uczestnikiem publicznej debaty w zakresie najlepszych rozwiązań na rynku ochrony zdrowia, począwszy od szeroko pojętej profilaktyki, a skończywszy na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań terapeutycznych z korzyścią dla pacjentów i systemu. Z wielką nadzieją uczestniczymy w ogólnonarodowej debacie Ministra Zdrowia pt.: „Wspólnie dla Zdrowia” – której myślą przewodnią jest budowanie systemu ochrony zdrowia w oparciu o model Value-Based Healthcare”

Zgodnie ze statutem INFARMY Dorota Hryniewiecka-Firlej będzie pełniła funkcję Prezesa Zarządu przez dwa lata.

AK

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz