Trwa rekrutacja na program MBA w ochronie zdrowia Uczelni Łazarskiego

25 Czerwca 2018, 16:07

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego zaprasza na w pełni profilowany branżowo program MBA w ochronie zdrowia, skomponowany z modułowych kursów. Studia obejmują kluczowe, praktyczne aspekty zarządzania w ochronie zdrowia, a poszczególne moduły tematyczne koncentrują się na obszarach ekonomii, finansów i zarządzania. Właśnie trwa rekrutacja na nowy rok akademicki – przy zapisie do końca czerwca można skorzystać z atrakcyjnej zniżki w czesnym.

  

Studia MBA w ochronie zdrowia na Uczelni Łazarskiego mogą być realizowane zarówno w formule pełnego programu, jak i niezależnych szkoleń menedżerskich. Po zrealizowaniu trzech wybranych kursów specjalistycznych, modułu podstawowego oraz modułu dyplomowego słuchacz uzyskuje dyplom MBA. Słuchacze mogą wybrać trzy specjalistyczne kursy pośród pięciu propozycji: Prawo ochrony zdrowia, Zarządzanie finansami w podmiotach leczniczych, Metody i techniki menedżerskie w jednostkach ochrony zdrowia, Praktyka zarządzania ochroną zdrowia z poziomu jednostek samorządu terytorialnego, Restrukturyzacja zakładów opieki zdrowotnej.Taka elastyczność pozwala każdemu indywidualnie komponować swoją ścieżkę rozwoju według własnych preferencji i możliwości. Pełny program można zrealizować w ciągu 4-6 semestrów.

Program powstał w oparciu o ideę Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego, którą odzwierciedla hasło: kształcenie praktyków przez praktyków. Zajęcia prowadzą akademicy z praktycznym doświadczeniem i eksperci oraz autorytety w branży. W tok studiów słuchacze nabywają m.in. umiejętności w zakresie analiz i metod rozwiązywania problemów zarządczych, podejmowania decyzji operacyjnych i strategicznych w jednostkach ochrony zdrowia, zarządzania zmianą i tworzenia kultury organizacyjnej nastawionej na wysokie wyniki. Biorą udział w seminariach, które rozwijają ich warsztat przywództwa, w tym umiejętności komunikacji, negocjacji, zarządzania zespołem i jego zaangażowaniem. 

Program MBA w ochronie zdrowia skierowany jest do kadry zarządzającej lub przygotowującej się do zarządzania podmiotami leczniczymi, urzędników rządowych i pracowników administracji samorządowej, zatem osób odpowiedzialnych dzisiaj lub w przyszłości za organizację i nadzór w ochronie zdrowia.

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego oferuje również roczne studia podyplomowe z obszaru ochrony zdrowia takie jak: Organizacja i zarządzanie badaniami klinicznymi,Psychologia w medycynieStudium prawa medycznegoZarządzanie informacją w podmiotach leczniczych,Zarządzanie w gospodarce senioralnejZarządzanie w sektorze farmaceutycznym.

Rekrutacja trwa do 30 września lub do wyczerpania limitu miejsc na poszczególnych studiach.Przy zapisie na studia podyplomowe i programy MBA do 30 czerwca 2018 r. przysługuje 10% zniżki w czesnym.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.ckp.lazarski.pl.

*Artykuł sponsorowany

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz