Wtorek w pigułce: Sejm m.in. o centralnych przetargach NFZ

17 Lipca 2018, 8:59 kalendarz

Dzisiaj w Sejmie omawiany będzie projekt nowelizacji ustawy, w którym dodano przepis dotyczący organizowania przez NFZ centralnych przetargów na zakup wyrobów medycznych, leków i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Co jeszcze?

O godz. 11.00 zbierze się podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego 

O godz. 15.00 zbierze się Komisja Zdrowia, której tematem posiedzenia będzie pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o systemie informacji w ochronie zdrowia oraz niektórych innych ustaw - do którego dodano przepis dotyczący organizowania przez NFZ centralnych przetargów na zakup wyrobów medycznych, leków i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego.

O godz. 19.30 zbierze się Komisja Polityki Senioralnej. Tematami posiedzenia komisji będą:

  • Rozpatrzenie Informacji Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na temat wsparcia dla opiekunów dorosłych osób z niepełnosprawnościami w świetle orzecznictwa Trybunału Konstytucyjnego.
  • Rozpatrzenie i zaopiniowanie dla Komisji do Spraw Kontroli Państwowej Sprawozdania z działalności Najwyższej Izby Kontroli w 2017 roku w zakresie działania Komisji.

JK

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz