Rusza 6. edycja Liderów Ochrony Zdrowia

18 Lipca 2018, 9:46

W tym roku odbędzie się szósta edycja Liderów Ochrony Zdrowia. Projekt ten realizowany jest przez Fundację im. Lesława A. Pagi. Skierowany jest on do studentów i absolwentów kierunków takich jak: zarządzanie, ekonomia, finanse, prawo, farmacja, biotechnologia, zdrowie publiczne, czy innych kierunków związanych z sektorem ochrony zdrowia. Projekt ma na celu kształcenie najlepszej, otwartej na zmiany kadry managerskiej, która będzie zarządzać służbą zdrowia i placówkami medycznymi. Tegoroczną edycję, tradycyjnie, objęliśmy naszym patronatem.

Podczas sześciu weekendów spotkań we wrześniu i październiku br. stypendyści VI edycji będą uczestniczyć w zajęciach i wykładach dotyczących takich tematów jak m.in.: rynek dystrybucji świadczeń zdrowotnych, komunikacja w ochronie zdrowia, polityka lekowa, czy kierunki rozwoju innowacji w medycynie i diagnostyce. Zajęcia prowadzone będą przez specjalistów rynku usług medycznych. Uczestnicy będą mieli także możliwość dyskusji z ekspertami z branży w aspekcie koniecznych zmian w sektorze ochrony zdrowia.

Do inicjatywy zapraszani są studenci i absolwenci, którzy nie ukończyli 27 roku życia. Rekrutacja trwa do końca lipca, na zgłoszenia czekamy pod linkiem: www.paga.org.pl/loz

Szkolenia, zajęcia i debaty, wraz z uroczystym podsumowaniem odbywają się w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w siedzibach Partnerów.

Rekrutacja trwa do 30 lipca 2018 roku.

Więcej informacji na stronie oraz na FB.

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz