Aflofarm chce poszerzyć ofertę kierowaną do sportowców

19 Lipca 2018, 10:25 sportowiec sport mięśnie

Aflofarm Farmacja Polska podpisała umowę wstępną o zakupie całości udziałów spółki zajmującej się produkcją odżywek dla sportowców oraz żywności funkcjonalnej - Trec Nutrition. 
 

- Połączenie Aflofarmu i Trec Nutrition ma na celu zwiększenie naszej obecności w kategorii produktów kierowanych do osób aktywnych fizycznie. Nasze firmy idealnie do siebie pasują - są liderami na swoich rynkach, posiadają duże zdolności produkcyjne i silne marki. Jesteśmy absolutnie przekonani, że nasze kompetencje w wielu obszarach się uzupełniają, co stanowi doskonałą sposobność do zbudowania kompletnej i najlepszej na rynku oferty dla sportowców - wyjaśnia Jacek Furman, prezes Aflofarm Farmacja Polska. 
Trec jest polską firmą, wyspecjalizowaną w produkcji odżywek dla sportowców, żywności funkcjonalnej i odzieży sportowej.

Strony nie ujawniają kwoty transakcji. Zanim nastąpi przejęcie, transakcja musi zostać zatwierdzona przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Wniosek dotyczący przejęcia wpłynął do UOKiK w lipcu br.
źródło: wm

 

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz