AOTMiT szuka pracowników do zespołów zamiejscowych

09 Sierpnia 2018, 15:46 AOTMiT

Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji szuka pracowników do oddziałów zamiejscowych w Krakowie i Wrocławiu. Na początku roku minister zdrowia wydał rozporządzenie umożliwiające tworzenie takich oddziałów Agencji. 

Na stronie internetowej w ostatnich dniach pojawiły się liczne ogłoszenia o pracy w oddziałach zamiejscowych AOTMiT. Oznacza to, że oddziały takie powstają po tym, jak na początku roku minister zdrowia wydał zarządzenie umożliwiające tworzenie oddziałów zamiejscowych Agencji. Pisaliśmy o tym tutaj

AOTMiT szuka m.in. Zastępca Dyrektora do spraw Zespołów Zamiejscowych w Krakowie. To już drugi konkurs, ponieważ w pierwszy nie został rozstrzygnięty, gdyż kandydaci nie spełnili wymogów formalnych.

Do krakowskiego oddziału Agencja szuka też Konsultanta w Wydziale Świadczeń Opieki Zdrowotnej oraz kilku specjalistów : Młodszego specjalisty / Specjalisty / Starszego Specjalisty / Głównego Specjalisty o profilu „Analityk oceny technologii medycznych” w Wydziale Świadczeń Opieki Zdrowotnej.

Oddział także we Wrocławiu - rekrutacja trwa

Oddział powstać ma także we Wrocławiu. Tam również ogłoszono konkurs na stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Zespołów Zamiejscowych w Wydziale Świadczeń Opieki Zdrowotnej. Wymagania formalne spełniło dwóch kandydatów.

Rekrutacja trwa ponadto na kilka stanowisk: Młodszy specjalista / Specjalista / Starszy Specjalista / Główny Specjalista o profilu „Analityk świadczeń opieki zdrowotnej” w Wydziale Świadczeń Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu.

Źródło: AOTMiT

AW

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz