Przegląd prasy

17 Sierpnia 2018, 8:47 prasa

Dziś w mediach m.in. o byłej naczelnik z Departamentu Polityki Lekowej, która oskarża MZ o łamanie procedur. W gazetach przeczytamy też o stwierdzaniu zgonu przez pielęgniarki i ratowników, medycynie spersonalizowanej, Narodowej Sieci Onkologicznej.

Skandal w Ministerstwie Zdrowia! Odkryła przewał, straciła pracę – Fakt zamieszcza artykuł dotyczący mobbingu oraz nieprawidłowości w procesie refundacyjnym w Ministerstwie Zdrowia. To kolejny tekst tej redakcji stawiający zarzuty wiceministrowi Marcinowi Czechowi, tym razem jest jednak czytelne kto dostarczył materiałów. 

Mamy ograniczone zasoby – Nasz Dziennik publikuje wywiad z prof. Julianem Malickim, dyrektorem Wielkopolskiego Centrum Onkologii na temat sposobów walki z nowotworami oraz Narodowej Sieci Onkologicznej.

 

Zgon stwierdzi też pielęgniarka lub ratownik – Rzeczpospolita informuje, że NFZ będzie mogło zapłacić za stwierdzenie zgonu pielęgniarce, ratownikowi lub innego członkowi załogi karetki.

 

Rewolucja trwa – Dziennik Gazeta Prawna zamieszcza wywiad z Leszkiem Borysiewiczem na temat leczenia spersonalizowanego, w którym ważnymi elementami będą roboty i komputery.

 

Medyczna wyobraźnia przekracza kolejne granice – Rzeczpospolita publikuje wywiad z prezesem spółki MedApp na temat możliwości współczesnej medycyny. W tej samej gazecie także wywiad z prof. Piotrem Ładyżyńskim oraz Adamem Liebertem dot. innowacyjnych produktów z w branży medycznej.

AK

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz