Wtorek w pigułce

25 Września 2018, 8:45 kalendarz

Dziś zaplanowano posiedzenie sejmowej Komisji Finansów Publicznych oraz senackiej Komisji Rodziny i Polityki Senioralnej i Społecznej. Przedmiotem posiedzeń obu komisji będzie zaopiniowanie i rozpatrzenie planu finansowego PFRON oraz ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej. 

Dziś o godz. 11.00 zbierze się Sejmowa Komisja Finansów Publicznych. W porządku posiedzenia zaplanowano m.in zaopiniowanie wniosku Prezesa Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w sprawie zmian w planie finansowym Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na 2018 r.

W senacie o godz. 15.00 zbierze się Komisja Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej. Przedmiotem posiedzenia będzie rozpatrzenie ustawy o zmianie ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa, ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych 

Dziś również odbędzie się konferencja IT w Służbie Zdrowia. Celem konferencji jest przedstawienie najnowszych rozwiązań w zakresie informatyzacji zakładów opieki zdrowotnej. Podczas konferencji wiodące firmy IT zaprezentują swoje rozwiązania, które pomogą usprawnić pracę placówki, zarządzanie personelem, obniżyć koszty czy wdrożyć EDM. Oprócz tego wykłady merytoryczne przeprowadzą eksperci, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z informatyzacją sektora ochrony zdrowia.

 

 

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz