W czwartek ostatnie dwa posiedzenia Komisji Zdrowia

Na ostatnim w tej kadencji posiedzeniu Sejmu zaplanowano dwa posiedzenie komisji zdrowia. Tematem będą m.in. produkty biobójcze oraz system informacji w ochronie zdrowia

8 października o godz. 9.30 posłowie rozpatrzą poprawki Senatu do ustawy o produktach biobójczych i ustawy o zmianie ustawy o systemie informacji w ochronie zdrowia oraz niektórych innych ustaw. Poprawki Senatu mają charakter głównie redakcyjny, tylko w przypadku ustawy o informacji w ochronie zdrowia dot. także usystematyzowania niektórych pojęć, m.in. pojęcia elektronicznej dokumentacji medycznej.

Również w czwartek, ale o godz. 18:00  posłowie rozpatrzą projekt sprawozdania Komisji z działalności w VII kadencji Sejmu.

W tym dniu odbędą się także ostatnie posiedzenia parlamentarnych zespołów. O godz. 10:00 zbierze się Parlamentarny Zespół ds. Przeciwdziałania i Rozwiązywania Problemów Otyłości. Na posiedzeniu  dyrektor Biura WHO w Polsce, p. Pauliną Miśkiewicz - omówi najważniejsze inicjatyw WHO w Polsce w 2015 r. Na koniec posłowie podsumują działalności Zespołu w VII kadencji Sejmu. Swoją działalność w tej kadencji sejmu podsumuje także Parlamentarny Zespół ds. Onkologii. Początek posiedzenia o godz. 15:00.

Źródło: sejm.gov.pl

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz