Zmiana w kierownictwie Porozumienia Rezydentów

04 Października 2018, 10:30 uscisk dloni porozumienie zatrudnienie

Przewodniczący Porozumienia Rezydentów OZZL, Jakub Kosikowski poinformował w czwartek (04.10) o swojej rezygnacji z pełnienia funkcji przewodniczącego ugrupowania.

Na jednej z grup Facebookowych dotychczasowy przewodniczący napisał:

Piszę, żeby się pożegnać.

Jako przewodniczący PR OZZL w dniu wczorajszym zakończyłem swoją przygodę z Porozumieniem Rezydentów. Niebawem poznacie nowe prezydium i nowego przewodniczącego. Władzę obecnie sprawuje pozostałe grono prezydium, PR będzie nadal działać.

3 lata pracy w PR najpierw w zarządzie, później jako rzecznik prasowy i na koniec przewodniczący robi swoje.

Czas zwolnic miejsce nowym, ja zmywam się do biznesu i może wreszcie zacznę tą wymarzoną specjalizację z onkologii, na razie nie było czasu.

Jedne cele jakie sobie postawiłem udało się zrealizować, inne nie. Przed PR jeszcze dużo pracy, wszystko powoli i z chaosem legislacyjnym wchodzi w życie, pomożemy wam z tym tak samo jak do tej pory.

Just not on my watch.

Było miło z wami działać dla zmiany sytuacji pacjentów i naszego środowiska. Dzięki za te 3 lata razem, chyba trochę udało sie zmienic rzeczywistość 

 

W komentarzach pod postem niemalże natychmiast pojawiła się fala ciepłych komentarzy i podziękowań w kierunku ustępującego z fotela przewodniczącego PR OZZL.

Panu Jakubowi życzymy sukcesów w przyszłej karierze zawodowej oraz trzymamy kciuki za jego następce.

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz