19 X - I Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Logopedów i Fizjoterapeutów

12 Października 2018, 20:44 fizjoterapeuta masażysta rehabilitacja
12 Października 2018, 20:44

W najbliższy piątek (19 października br.) w Opolu odbędzie się I Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Logopedów i Fizjoterapeutów.

W programie konferencji zaplanowano m.in. wykład: Znaczenie Evidence Based Medicine i naukowców w procesie integracji zawodów medycznych. Ponadto program obejmuje m.in. tematy: otępienia w praktyce klinicznej, a także rokowań po udarach mózgu z perspektywy neurologopedy na przykładzie pacjenta z afazją.

Uczestnicy konferencji będą również rozmawiać na temat roli neuropsychologa w zespole terapeutycznym, warsztacie terapeuty żywieniowego czy dysfagii popromiennej u chorych po operacjach głowy i szyi.

Poruszone zostaną też zagadnienia dotyczące zmian w standardach kształcenia logopedów, a także 5 patologii, które zniszczą każdy zespół i organizację.

Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego oraz Marszałka Województwa Opolskiego Andrzeja Buły. 

Konferencja odbędzie się w Opolu w Auli Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej przy ul. Prószkowskiej 76, budynek 9.

BPO

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz