AOTMiT zbiera opinie ws. chorób układu krwiotwórczego i chorób zakaźnych

20 Grudnia 2018, 14:16 pieniądze

Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji w związku z pracami prowadzonymi nad wyceną świadczeń gwarantowanych z zakresu leczenia szpitalnego: choroby układu krwiotwórczego, zatrucia i choroby zakaźne, zbiera uwagi, sugestie i opinie dotyczące realizacji tych świadczeń.

Agencja zwróciła się z prośbą o składanie takich opinii i uwag na specjalnym formularzu dostępnym na ich stronie internetowej..

- Cenimy sobie głos środowiska medycznego na co dzień sprawującego opiekę nad pacjentem, środowiska eksperckiego wyznaczającego standardy i nowe trendy, organizacji pacjenckich reprezentujących tych, którym świadczenia mają przynieść najwięcej korzyści, a także innych uczestników rynku usług zdrowotnych. Państwa uwagi i doświadczenie z najróżniejszych obszarów sektora ochrony zdrowia pozwalają na uwzględnienie w procesie taryfikacji specyfiki świadczenia, czyniąc ten proces bardziej przejrzystym, obiektywnym i rzetelnym, dając jednocześnie podstawy wycenie spełniającej oczekiwania wszystkich zainteresowanych stron – podkreśla Agencja.

Źródło: AOTMiT

BPO

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz