Kalendarzyk od NFZ. Nie małżeński, a rodzinny

09 Stycznia 2019, 21:14

Gdzie uzyskać poradę w nocy, a gdzie w święta, jak zbadać piersi, kiedy wykonać jakie badania - to niektóre z informacji zawartych w kalendarzyku, jaki dostają ubezpieczeni w NFZ. W którym regionie są rozdawane?

Przypomni o wykonaniu profilaktycznych badań, podpowie jakie badania może zlecić lekarz, wskaże gdzie znajduje się najbliższa poradnia nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej – „Rodzinny kalendarzyk” łódzkiego OW  NFZ jest już dostępny w siedzibie NFZ przy Kopcińskiego 56 w Łodzi oraz w delegaturach oddziału.

Bezpłatny, kieszonkowy kalendarzyk, wydawany co roku przez OW NFZ zawiera mnóstwo bezcennych informacji, które mogą się przydać każdemu pacjentowi – spis poradni nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej, instruktaż samobadania piersi, numery ważnych telefonów w NFZ, w tym numer Telefonicznej Informacji Pacjenta #TIP, a także informacje o programach profilaktycznych.

AK

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz

2 komentarze

gas Sobota, 12 Stycznia 2019, 11:08
Papier kosztuje - kilkakrotne dodruki, a za aplikację czy zawieszenie na stronie - jednorazowy wydatek ... A i tak My za to płacimy ...
-gość Piątek, 11 Stycznia 2019, 11:35
Jest wersja on-line bądź aplikacja? czy tylko w papier zainwestowano? :)