Przegląd prasy

12 Lutego 2019, 9:03 prasa

Lekowi innowatorzy poczekają na wsparciePuls Biznesu (Marcel Zatoński, s.6-7) – Refundacyjny Tryb Rozwojowy miał działać od początku 2018 r. Niedawno rozstrzygnięto przetarg na opracowanie koncepcji tego, jak go wdrożyć.

Kiedy cukier niszczy nerwy – Rzeczpospolita, (Karolina kowalska s.A10) – Artykuł w ramach kampanii #zmierzcukier.

Zamkną co trzeci szpitalRzeczpospolita (Karolina Kowalska, s.A15) – Półtora miesiąca zostało na dostosowanie sal chorych i bloków operacyjnych do ministerialnych wymogów sanitarnych. Jeśli tak się nie stanie, zostaną uznane za niebezpieczne dla chorych.

Wzrost rynku motorem poprawy – Parkiet s.4- Od początku stycznia notowania Neuki zyskały ponad 12 proc.

Magiczny Dywan, czyli polskie metody nauczania w Zatoce Perskiej – Gazeta Wyborcza (Konrad Wojciechowski, s.3) – Funtonic, produkująca Magiczny Dywan odnosi sukces na zachodnich rynkach. Interaktywna mata stosowana jest z powodzeniem w edukacji i rehabilitacji.

Cena większej męskościGazeta Wyborcza (Iwona Hajnosz, s.4-5) – Rynek zabiegów i operacji plastycznych rośnie w Polsce w ostatnich latach dużo szybciej niż na świecie. Rozmowa z dr Dominikiem Boligłową, specjalistą chirurgii plastyczne i estetycznej.

Epidemia antyszczepionkowcówDziennik Gazeta Prawna (Klara Klinger, Patrycja Otto, s.A5)- W 2018 ponad 40 tys. osób uchyliło się od szczepień. 10 razy tyle, co w 2010 r.

Apteczny paraliż wywołany państwową niemocą – Dziennik Gazeta Prawna (Patryk Słowik, s.B1) – Okres 7 lat na wdrożenie dyrektywy to za mało. Farmaceuci wydają leki wbrew prawu, a wielu powinno dostać kary. To im nie grozi, bo nie zdążono z ustawą.

Ratownicy o kamerach: pomocne, jeśli używane z głową – Dziennik Gazeta Prawna (Agata Szczepańska, s.B11) – Opinie ratowników o pomyśle kamer przymocowanych i stosowanych w trakcie interwencji.

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz