18.03 XX-lecie Powszechnych Ubezpieczeń Zdrowotnych w Polsce

15 Marca 2019, 12:46 NFZ

Powszechne ubezpieczenia zdrowotne w naszym kraju mają już 20 lat. Z tego powodu, 18 marca,  Narodowy Fundusz Zdrowia organizuje konferencję. Celem debaty jest  podsumowanie i rozmowy o przyszłości systemu ubezpieczeń. 

System ubezpieczeń zdrowotnych od Kas Chorych do NFZ, jak NFZ wpłynął na ten system, czy służy on pacjentowi? O tych zagadnieniach będą rozmawiać eksperci zaproszeni przez Narodowy Fundusz Zdrowia na konferencję „XX-lecie powszechnych ubezpieczeń zdrowotnych w Polsce”. Wydarzenie odbędzie się 18 marca br. w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie. Patronem honorowym jest Minister Zdrowia.

Dyskusje panelowe poświęcone będą ewolucji systemu ubezpieczeń, podsumowaniu wpływu NFZ na efektywność systemu ochrony zdrowia oraz pozycji pacjentów w obecnym systemie i ich oddziaływania na jego kształt.

Wydarzenie zgromadzi osoby, które w przeszłości i obecnie związane były z tworzeniem, formowaniem i działaniem powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego. Wydarzenie objął patronatem Minister Zdrowia.

Program wydarzenia dostępny jest tutaj

Portal Polityka Zdrowotna jest patronem wydarzenia.

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz