Przegląd prasy

21 Marca 2019, 9:21 prasa

Rezydenci stawiają na samodzielnośćDziennik Gazeta Prawna (Agata Szczepańska, s.B8) – Ortodoncja, dermatologia, protetyka, chirurgia stomatologiczna, endokrynologia – to specjalizacje najbardziej oblegane przez młodych lekarzy. I najbardziej dochodowe.

W systemie ryczałtowym nie ma mowy o nadwykonaniach – Dziennik Gazeta Prawna (Agata Szczepańska, s.B8)- Wraz z wprowadzeniem sieci szpitali zmienił się sposób ich finansowania. Nie płacimy już za świadczenia, więc teoretycznie zniknął problem nadwykonań.

Celon Pharma urosła eksportowoPuls Biznesu (Marcel Zatoński, s.8) – Spółka farmaceutyczna zwiększyła sprzedaż dzięki rynkom zagranicznym. Jeszcze w tym roku może pobić wynik sprzedażą praw do nowych leków.

Pharmena gotowa do transferuPuls Biznesu (Marcel Zatoński, s.17) – Spółka z NewConnect, która kontroluje Pelion, rozpoczyna ofertę publiczną z zachowaniem prawa poboru. Pieniądze wyda na suplementy diety.

Celon Pharma : eksport przyspieszaParkiet (Jacek Mysior s.7) – Zarząd firmy liczy na korzyści z rozwoju sprzedaży eksportowej Salmeksu oraz postępów prac w badaniach nad nowymi lekami.

Oferta i zmiana rynkuParkiet, s.8 - Spółka z NewConnect, która kontroluje Pelion, rozpoczyna ofertę publiczną z zachowaniem prawa poboru. Pieniądze wyda na suplementy diety.

Pielęgniarki wracają do szkółNasz Dziennik, s.2- Projekt zmieniający opiekę zdrowotną nad uczniami trafił do Sejmu.

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz