LUX MED otwiera poradnię zdrowia psychicznego w Warszawie

01 Kwietnia 2019, 14:00 psycholog psychiatria pacjent lekarz terapia

Gdy psychiatria w publicznym systemie ochrony zdrowia przeżywa zapaść, na rynku mają okazję szerzej zaistnieć prywatne podmioty. I to nie tylko założone przez lekarzy tej specjalizacji. Na psychiatrię szerzej stawia Grupa LUX MED. W nowej placówce na warszawskim Mokotowie jest dostępnych dwudziestu specjalistów z zakresu psychiatrii, psychologii, seksuologii oraz coachingu. Firma uruchamia też linię usług z zakresu zdrowia psychicznego. Pierwsi pacjenci zostali przyjęci 1 kwietnia.

 - Dziś coraz ważniejsza staje się walka z chorobami cywilizacyjnymi, ale nie tylko takimi jak cukrzyca czy nadciśnienie tętnicze. Poważnym problemem jest też depresja. Co więcej, do wielu zachorowań prowadzi m.in. przewlekły stres, wynikający chociażby z trudność w znalezieniu równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym czy wypalenia zawodowego. Chcemy pomóc pacjentom zmierzyć się również z tego typu problemami – mówi Anna Rulkiewicz, prezes Grupy LUX MED.

W nowej poradni w Warszawie, znajduje się jedenaście komfortowych gabinetów - przekonuje Grupa LUX MED.  Ze świadczeń mogą skorzystać osoby posiadające abonament medyczny w LUX MED, jak również w ramach oferty fee-for-service - czytamy.

źródło: mat.pras.

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz