Dofinansowanie dla pielęgniarek w 2019 r. Wykaz priorytetowych specjalizacji z podziałem na województwa

09 Maja 2019, 15:52 pielęgniarka

Ministerstwo Zdrowia opublikowało wykaz priorytetowych dziedzin specjalizacji dla pielęgniarek i położnych, które będą mogły uzyskać dofinansowanie w 2019 r. z podziałem na województwa oraz z uwzględnieniem liczby miejsc szkoleniowych i edycji w województwie.

Wykaz ten będzie stanowił podstawę do określenia przedmiotu zamówienia w tegorocznych postępowaniach przetargowych dotyczących wyboru organizatorów kształcenia prowadzących szkolenia specjalizacyjne dla pielęgniarek i położnych.

 

  JK

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz

2 komentarze

Mar.18 Piątek, 10 Maja 2019, 17:16
Zrobiłam specjalizację psychiatryczną i nie dostałam ani grosza do podstawy pensji od swojej placówki. Szkolimy się i mamy wiedzę a pracodawcy i tak z nami robią co chcą i nie mamy z nikąd pomocy. Tak są tworzone ustawy które nam nie gwarantują lepszych wynagrodzeń.Luki w ustawie powodują że odczytuje ją pracodawca jak chce....
pielęgniarka Czwartek, 16 Maja 2019, 12:08
Zapraszam do Szpitala Psychiatrycznego w Lublinie tzw Abramowic.Tu różnica między pielęgniarką bez mgr i specjalizacji wynosi 700 zł.Podstawa dla mającej mgr i specjalizację to 4700 zł.