Zbliża się I Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Pielęgniarek i Położnych

31 Maja 2019, 15:12 pielęgniarka

I Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Pielęgniarek i Położnych VII kadencji odbędzie się w dniach 4-5 czerwca br. w Warszawie. Jakie tematy omówią pielęgniarki i położne?

W I Nadzwyczajnym Krajowym Zjeździe Pielęgniarek i Położnych uczestniczyć ma ponad 300 pielęgniarek i położnych z całego kraju, delegatów 45 okręgowych izb pielęgniarek i położnych.

Wśród zaproszonych gości będą m. in.: Józefa Szczurek-Żelazko, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia; Greta Kanownik, Dyrektor Departamentu Pielęgniarek i Położnych w MZ; Beata Guzak, Dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych; Krystyna Ptok, Przewodnicząca Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych.

I Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Pielęgniarek i Położnych VII kadencji został zwołany Stanowiskiem Nr 1 VII Krajowego Zjazdu Pielęgniarek i Położnych z dnia 19 stycznia 2016 roku .

Podczas Zjazdu omówione zostaną ważne merytoryczne kwestie związane z wykonywaniem zawodów pielęgniarki i położnej oraz funkcjonowaniem samorządu zawodowego, w tym zmian regulaminów.

Źródło: NIPiP

BPO

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz