Zmiany personalne m.in. nowy konsultant ds. pielęgniarstwa

13 Czerwca 2019, 10:45 lekarze

Stanisław Wojtan powołany został przez Ministra Zdrowia na stanowisko Konsultanta Krajowego w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki. Jakie jeszcze zmiany nastąpiły?

Stanisław Wojtan powołany został przez Ministra Zdrowia na stanowisko Konsultanta Krajowego w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki. Zastąpił dr hab. n. med. Danutę Dyk, która pełniła tę funkcję od 2002 roku.

Stanisław Wojtan jest specjalistą w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki. Obecnie pełni funkcję pielęgniarza oddziałowego w Klinicznym Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Jest również wykładowcą na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego, Collegium Medicum w Krakowie.

Dziś ukazała się nowelizacja zarządzenia w sprawie powołania krajowych komisji do spraw chorób podlegających eliminacji. Jest nowy członek Komisji Weryfikacyjnej Łukasz Durajski.

Bogdan Łaba został nowym dyrektorem Państwowego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku. Taką decyzję podjął Zarząd Województwa Śląskiego

Aleksandra Kurowska

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz