LUX MED coraz bardziej stawia na stomatologię. Chwali się największą siecią

14 Czerwca 2019, 13:56

- Jesteśmy największym w Polsce prywatnym świadczeniodawcą oferującym usługi stomatologiczne. Dotychczas nasze gabinety były włączone w część opieki ambulatoryjnej. Teraz otwieramy samodzielne centra stomatologiczne pod marką LUX MED Stomatologia, w ramach których oferujemy pacjentom kompleksową opiekę realizowaną w komfortowych warunkach nowocześnie zorganizowanych i wyposażonych centrów stomatologicznych - mówiła dziś Anna Rulkiewicz, prezes Grupy LUX MED.

Na warszawskim Wilanowie odbyło się uroczyste otwarcie nowego, wysokospecjalistycznego centrum stomatologicznego Grupy LUX MED. To już piąta placówka, która od początku br. rozpoczęła działalność w ramach linii biznesowej LUX MED Stomatologia.

Łącznie do dyspozycji pacjentów oddano siedem nowoczesnych gabinetów dentystycznych. W nowym centrum pacjenci mogą korzystać z leczenia stomatologicznego w pełnym zakresie. Wykonywane są tu usługi w ramach stomatologii dziecięcej, zachowawczej, implantologii, ortodoncji i protetyki. Dostępna jest także zaawansowana diagnostyka dentystyczna.

Nowa placówka mieści się na ul. Rzeczpospolitej 1. Z usług mogą skorzystać wszyscy pacjenci, niezależnie od tego, czy posiadają abonament medyczny w LUX MED. W ramach linii biznesowej LUX MED Stomatologia działa już blisko 200 nowoczesnych gabinetów dentystycznych na terenie całego kraju.

AK

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz