Ważne zmiany personalne w jednym z oddziałów NFZ

08 Sierpnia 2019, 20:51 NFZ

Łukasz Sendecki pokieruje pracą dolnośląskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia. Zastąpi na tym stanowisku Andrzeja Oćwieję, który od trzech lat kierował oddziałem.

Informację o zmianie personalnej we wrocławskim oddziale NFZ podał na Twitterze wiceminister zdrowia, Maciej Miłkowski. Nowy dyrektor dolnośląskiego oddziału NFZ pełnił w nim funkcję naczelnika wydziału ekonomiczno-finansowego.

Jednocześnie podziękował za dotychczasowe zaangażowanie Andrzejowi Oćwieji. Na Twitterze przyznał, że był to okres ciężkiej i efektywnej pracy.

AM

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz

3 komentarze

Max Niedziela, 11 Sierpnia 2019, 18:16
Wzięli chłopa trochę z łapanki, na 3 miesiące przed wyborami nikt nie rzuci dobrej posady by ryzykować nieznane. Nawet jak PiS się ostanie to może być nowy MZ i nowe rozdanie w NFZ. A nawet jeśli WSZYSTKO zostanie po staremu to może się okazać, że ktoś z górnej półki połasi się na stołek i p. Łukasz powróci na fuchę naczelnika :-)
widzimyto Piątek, 09 Sierpnia 2019, 8:15
Żałosna dobra zmiana. Rzecz załatwiona nieelegancko.
Pozbyli się dobrego człowieka, ale odwagi cywilnej, by rzecz godnie zakończyć, to już nie ma.
Ręce opadają.
Agnieszka Sobota, 10 Sierpnia 2019, 7:57
A czego się spodziewałeś? Wg mnie niedługo zamieszanie zrobią w Małopolskim. Tam jeszcze nie porobili zmian, a chętnych wielu. Inna sprawa, że w delagaturach zamiejscowych siedzą panie na stołkach kierowniczych, które mają i ponad...70 lat a dyrekcja nie widzi problemu chociaż więcej siedzą na L4 niż w gabinetach. Może trzeba coś/kogoś zmienić w dyrekcji żeby je w końcu odspawali?!?!?!?