Konkurs o nagrodę Prezesa NFZ w Digital Health Hackaton

06 Września 2019, 15:27 e-zdrowie

Narodowy Fundusz Zdrowia ogłasza Konkurs o nagrodę Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia w Digital Health Hackaton. Chodzi o stworzenie modelu predykcyjnego, który wytypuje pacjentów narażonych na wystąpienie danej choroby w celu podjęcia działań profilaktycznych.

Jak informuje NFZ, Digital Health Hackathon, którego organizatorem jest Polskie Towarzystwo Programów Zdrowotnych to impreza towarzysząca wydarzeniu „Forum e-Zdrowie cyfrowa transformacja i globalizacja w obszarze zdrowia” .

Digital Health Hackathon odbędzie się w dniach 18-19 września 2019 r. w Trójmieście.

W konkursie o nagrodę Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia w Digital Health Hackaton mogą brać udział mikro, małe oraz średnie przedsiębiorstwa.

Konkurs prowadzony jest na podstawie Regulaminu Konkursu o nagrodę Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Regulaminu „Hackathon – wyzwania e-Zdrowia / Digital health”.

Przedmiotem Konkursu o nagrodę Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia w Digital Health Hackathon jest realizacja zadania polegającego na stworzeniu modelu predykcyjnego, mającego na celu wytypowanie pacjentów narażonych na wystąpienie zadanej jednostki chorobowej w celu podjęcia działań  z zakresu profilaktyki i prewencji chorób, opartego na danych udostępnionych przez NFZ.

Efekt pracy uczestników Konkursu oceni Komisja konkursowa, która przyzna nagrodę  w wysokości 12,3 tys. zł.

Źródło: NFZ

BPO

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz