Kadry: nowy prezes Affidea w Polsce

14 Października 2019, 10:01

Nowym prezes będzie odpowiedzialny za rozwój oraz operacyjne zarządzanie siecią centrów diagnostycznych i leczenia radioterapeutycznego. Kto nim został?

 

Od 1 października Michał Kwieciński, jako prezes zarządu Affidea oraz Affidea Onkoterapia odpowiada m.in. za planowanie i wdrażanie strategii oraz zarządzanie tego dostawcy usług diagnostycznych i radioterapeutycznych.

– Michał wnosi unikalne doświadczenie w zarządzaniu biznesem sieciowym w sektorze usług wymagającym dużej doskonałości operacyjnej oraz w działalności opierającej się o nowoczesne technologie informatyczne, w szczególności big data i sztuczną inteligencję – mówi Mesut Göral, Senior Vice President Affidea Chief Operations Officer, Central & Eastern Europe.

Michał Kwieciński posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu operacyjnym, doradztwie strategicznym, a także w obszarze technologii i digital oraz akademickiej działalności naukowej. Praktykę zdobywał m.in. w międzynarodowych firmach ubezpieczeniowych pracując przez 10 lat w Liberty Mutual Insurance i AXA jako Country Manager Polski oraz Executive Vice President Liberty International. Wcześniej przez siedem lat jako manager projektów w międzynarodowej firmie consultingowej McKinsey & Company działał w obszarach doradztwa strategicznego i operacyjnego dla klientów z różnych branż. Przez ostatnie trzy lata był zaangażowany w cyfrową transformację sektora finansowego, współpracując jako doradca z trzema firmami z branży zaawansowanych technologii i sztucznej inteligencji w Klubie Technologicznym w Tel Awiwie.

AK

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz