22-23.11 "Kardiologia Prewencyjna 2019 - wytyczne, wątpliwości, gorące tematy"

13 Listopada 2019, 16:01

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XII Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego „Kardiologia Prewencyjna 2019 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”. Konferencja odbędzie się w Krakowie, w dniach 22-23 listopada 2019 r.

Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to multidyscyplinarne spotkania o ugruntowanej renomie, na które zaproszeni zostają nie tylko kardiolodzy, ale także interniści i lekarze rodzinni.

 Konferencję swoją obecnością zaszczycą najwybitniejsi eksperci. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Prezydent-Elekt World Heart Federation, były Prezydent Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego, prof. Fausto Pinto.  

W czasie tegorocznej Konferencji omówione zostaną najnowsze doniesienia z zakresu szeroko rozumianej kardiologii prewencyjnej. W programie Konferencji znajdą się też prezentacje najnowszych wyników dużych polskich projektów badawczych i innych doniesień naukowych z krajowych i zagranicznych ośrodków naukowych. Ponadto, w sposób przystępny i praktyczny zostaną podsumowane najnowsze zmiany w diagnostyce i leczeniu chorób układu krążenia. Planujemy omówienie ostatnio ogłoszonych wytycznych.

 Więcej informacji na temat Konferencji znajdą Państwo na stronie:

http://www.kardiologiaprewencyjna.eu 

Studenci są zwolnieni z opłaty konferencyjnej. 

Polityka Zdrowotna jest partnerem medialnym tego wydarzenia.

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz