LUX MED kupił klinikę głowy i szyi. Którą?

03 Grudnia 2019, 11:06 Anna Rulkiewicz

Grupa LUX MED kupiła warszawską klinikę, która jako jeden z niewielu ośrodków w Polsce, podczas jednej wizyty przeprowadza pełną ocenę endoskopową górnych dróg oddechowych.

 

Klinika Głowy i Szyi OPTIMUM to nowoczesna placówka specjalizująca się w laryngologii (otolaryngologii) i świadcząca profesjonalne usługi medyczne w zakresie chorób górnych dróg oddechowych oraz rejonu głowy i szyi – zarówno, dla dorosłych, jak i dzieci. Poza diagnostyką i leczeniem zachowawczym, pacjenci mogą tu również skorzystać z leczenia chirurgicznego w ramach chirurgii jednego dnia. Klinika specjalizuje się w minimalnie inwazyjnych zabiegach endoskopowych, w tym jako jedyny niepubliczny ośrodek na Mazowszu wykonuje endoskopowe zabiegi w obrębie ślinianek podżuchwowych i przyusznych. Dysponuje również najnowszą technologią endoskopowego udrażniania zatok przynosowych – tzw. balonoplastyką.

Zespół Kliniki OPTIMUM tworzy blisko 70 pracowników, w tym 50 lekarzy, m.in. otorynolaryngologów i chirurgów głowy i szyi, a także takich specjalności jak: audiologia i foniatria, alergologia, endokrynologia, ultrasonografia, dermatologia, medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna twarzy.

-  Dołącza do nas zespół uznanych specjalistów. Jestem przekonana, że nowy ośrodek szybko znajdzie uznanie wśród pacjentów naszej Grupy - mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED.

Aleksandra Kurowska

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz