Riad Haidar traci stanowisko ordynatora neonatologii. Decyzja polityczna?

29 Grudnia 2019, 22:04 sejm

Po prawie 30 latach kierowania oddziałem neonatologicznym, uznawanym za jeden z najlepszych w Polsce, Riad Haidar został odwołany. Nim został posłem Koalicji Obywatelskiej nie było o tym mowy. Informuje, że decyzję podjął dyrektor szpitala, który jest radnym Zjednoczonej Prawicy. 

- Kochani, Z ogromnym smutkiem i żalem informuję Was, że decyzją Dyrektora szpitala Adama Chodzińskiego (radnego Zjednoczonej Prawicy) od 1 stycznia 2020 nie będę już kierował Oddziałem Neonatologicznym w bialskim Szpitalu. To zaskakująca decyzja i zupełnie dla mnie niezrozumiała. Prawie 30 lat kierowałem tym oddziałem i nigdy nie było żadnych zarzutów do mojej pracy, wręcz przeciwnie. Oddział uznawany jest za jeden z najlepszych w Polsce i zapewnia leczenie na najwyższym światowym poziomie - poinformował 29 grudnia Riad Haidar na Facebooku. 

- Sytuacja o tyle smutna, że jest to wyłącznie decyzja polityczna i nie ma na uwadze dobra moich małych podopiecznych i ich rodziców. Bardzo serdecznie dziękuję Wam za okazaną dotychczas wsparcie, ale to już chyba koniec mojej ponad 40 letniej służby na rzecz maluchów w bialskim szpitalu. Jest mi po ludzku bardzo smutno - stwierdził. 

AK

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz

2 komentarze

Kitkak Wtorek, 31 Grudnia 2019, 11:59
zapomniał dodać, że został Posłem i z ul.Wiejskiej chciał zarządzać Oddziałem w Szpitalu.
TAKA PRAWDA Poniedziałek, 30 Grudnia 2019, 16:55
GOSCIU NIE JESTES PRZYSPAWANY DO STOLKA ...CZAS USTAPIC MIEJSCA INNYM