Przegląd prasy: Chorzy na raka nie narzekają na kolejki

15 Stycznia 2020, 8:59 prasa

Roboty na sali operacyjnej – Rzeczpospolita, s.A11 – Rozmowa z prof. Wojciechem Golusińskim, specjalistą otolaryngologii oraz chirurgii głowy i szyi nt. małoinwazyjnych technologii robotowych.

Chorzy na raka nie narzekają na kolejki – Dziennik Gazeta Prawna, s.A6-7 – Raport podsumowujący wyniki pilotażu nowej organizacji leczenia raka w Polsce. Ankietowani pacjenci stwierdzają, że czas oczekiwania na świadczenia jest krótki.

Lewoskrętna witamina C dla służby zdrowia – Dziennik Gazeta Prawna, s.A7- Opinia Klary Klinger, dziennikarki „DGP” nt. działań posłów Lewicy w obszarze ochrony zdrowia.

Pacjenci stracą przez nieuczciwych lekarzy – Super Express, s.5 – Opinia Marka Tomkówa, prezesa Naczelnej Izby Aptekarskiej nt. e-recept.

Tygodniki

Szanse liczone w gramach- Tygodnik Powszechny, s.29-31- O neonatologii w Polsce. „Lekarze nie mieliby szans bez nowoczesnej aparatury, czyli bez wsparcia WOŚP”.

Zaufanie w pigułce – Polityka, s.62-63 – „Coraz trudniej o przełomowe odkrycia, dzięki którym można wyleczyć śmiertelne choroby. Za to niezmiennie da się zarobić na lekach, które poprawiają samopoczucia”.

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz