A. Duda: "Wyzwaniem są kolejki do lekarzy"

17 Lutego 2020, 11:19 andrzej duda prezydent

Andrzej Duda wystartował w sobotę oficjalnie z kampanią prezydencką. Choć prezydent nie złożył żadnych obietnic to podkreślił, że przed Polską stoi "wiele wyzwań", w tym m.in. kolejki do specjalistów .

 

Andrzej Duda otrzymał rekomendację Prawa i Sprawiedliwości jako kandydat tej partii w wyścigu o urząd prezydenta RP. W przemówieniu prezydent skupił się na swoich doświadczeniach ze spotkań z obywatelami.

Prezydent przyznał, że podczas podróży po kraju słyszy wiele o wciąż nierozwiązanych problemach. - Niektóre powtarzają się cały czas – to przede wszystkim troska o służbę zdrowia i o kolejki do lekarzy specjalistów – mówił Andrzej Duda i podziękował rządowi za to, że "znalazł miliardy złotych na Narodową Strategię Onkologiczną .

-To jest wielkie zadanie, które musi zostać zrealizowane. Nowoczesne państwo to państwo, w którym jest zabezpieczona ochrona zdrowia obywateli - podkreślał Andrzej Duda.

Rekomendację PiS dla Dudy ogłosił podczas konwencji w warszawskiej Hali Expo prezes PiS Jarosław Kaczyński. Swoje przemówienia wygłosili również premier Mateusz Morawiecki oraz Beata Szydło, która ponownie została szefem sztabu wyborczego Andrzeja Dudy.

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz