Sztab Kidawy-Błońskiej zmienia strategię kampanii

13 Marca 2020, 18:02

Szef kampanii Małgorzaty Kidawy-Błońskiej Bartosz Arłukowicz poinformował, że sztab będzie wspierał samorządowców w walce z koronawirusem. 

Nasze sztaby obywatelskie w całej Polsce oddadzą się do dyspozycji tym, którzy zarządzają trudną sytuacją w Polsce: prezydentom, wójtom, samorządom, tym, którzy potrzebują pomocy indywidualnie. Chcemy włączyć się w akcję walki z koronawirusem. - powiedział Arłukowicz. 

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz

5 komentarzy

Sisi Wtorek, 17 Marca 2020, 23:21
Najlepszą strategią dla pani Kidawy byłoby danie sobie spokoju z tymi wyborami, bo nie stanowi żadnej przeciwwagi dla aktualnego prezydenta. I ja nie mam na kogo głosować!!!!
Marek Czwartek, 19 Marca 2020, 15:40
Każdy stanowi przeciwwage dla obecnego prezydenta, który w ogóel nie jest prezydentem tylko wykonawcą poleceń emeryta z Żoliborza. Tak uległej, niemrawej, potulnej postaci czekającej na polecenia jeszcze nigdy nie było na tym stanowisku.
krokodyl Poniedziałek, 16 Marca 2020, 8:05
Najlepszą strategią dla sztabu KB byłoby wywalenie z niego opryszków.
Ja Czwartek, 19 Marca 2020, 15:39
Przecież próbuje. Zobaczymy czy się uda bo mają silne poparcie na Podkarbaciu, ścianie wchodniej i wśród ludzi bez wyjształcenia.
Tadeusz Sobota, 14 Marca 2020, 15:11
Zasiłki chorobowe - w formie kartek żywnościowych i innych- (ZAGROŻENIE, PRAWDOPODOBIEŃSTWO NOSICIELSTWA WIRUSA) dla wszystkich, nie mogących pracować w domu. Środki są, mogę wskazać. Obowiązek dostaw wskazanych art. w zamian za kartki (do wysokości zasiłku) przez wskazane podmioty.