Nieodpłatne pakiety w LUX MED dla bezrobotnych wskutek koronawirusa

15 Kwietnia 2020, 16:07 lekarz pacjent recepta wizyta

Nieodpłatne pakiety opieki medycznej dla osób, które straciły pracę w związku z epidemią koronawirusa przygotowała Grupa LUX MED.

Grupa LUX MED przygotowała specjalną ofertę dla pracowników korzystających dotychczas z pakietów korporacyjnych, którzy zostali zwolnieni w związku z epidemią koronawirusa.

Od 1 maja mogą być oni objęci opieką w ramach pakietu usług medycznych „Pomoc”. Aby dołączyć do nieodpłatnego programu, który obejmuje m.in. wizyty i konsultacje (także online) u lekarzy specjalistów, wystarczy wypełnić wniosek dostępny na stronie grupy w zakładce Fundacja LUX MED im. dr Joanny Perkowicz.

- Jako jeden z największych pracodawców zdajemy sobie sprawę, jak trudna sytuacja panuje obecnie na rynku. Część firm jest zmuszona do zwolnień pracowników, a jednoosobowe przedsiębiorstwa do zawieszenia czy zamknięcie działalności. Nie chcemy, aby nasi dotychczasowi pacjenci oraz ich rodziny pozostali bez opieki medycznej. Na te najtrudniejsze i najbardziej stresujące, najbliższe, miesiące przygotowaliśmy dla nich i ich dzieci pakiet „Pomoc”. Dzięki niemu osoby tracące pracę w związku z epidemią będą mogły nieodpłatnie kontynuować korzystanie z naszej opieki zdrowotnej – mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED.

Opieka medyczna w ramach pakietu będzie obowiązywała od daty utraty zatrudnienia lub zawieszenia czy zamknięcia działalności gospodarczej (nie wcześniej niż od 1 maja br.) do 31 sierpnia br.

Z oferty mogą też korzystać dzieci pracowników, które były objęte pakietem pracowniczym rodzica w chwili jego zwolnienia.

Źródło: Lux Med

BPO

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz