Przegląd prasy: wesela bez dziadków

06 Sierpnia 2020, 9:00 prasa

Wesela bez dziadków - Rzeczpospolita - W maseczkach i bez seniorów - tak według nowych zasad będą się bawić goście weselni. 

Działanie Funduszu trzeba było usprawnić w pierwszym możliwym terminie - Rzeczpospolita - "Sprawnego NFZ potrzebujemy dziś jak nigdy, dlatego wpisaliśmy zmianę przepisów w ustawę covidową" - mówi wiceminister Janusz Cieszyński ws. planów pionizacji NFZ.
 
Od września szkoła bez maseczek - Gazeta Wyborcza - Minister edukacji Dariusz Piontowski ma nadzieje, że inauguracja roku szkolnego odbędzie się I września w szkołach. Obowiązku noszenia maseczek na lekcjach jednak nie będzie.
 
Dość patrzenia na rezydentów jak na tanią siłę roboczą - Dziennik Gazeta Prawna - Rozmowa z Jarosławem Bilińskim i Łukaszem Jankowskim z Okręgowej Rady Lekarskiej w Warszawie o nowelizacji ustawy o zawodach lekarza i lekarz dentysty.
 
Infermedica pnie się na szczyt - Puls Biznesu - Rozmowa z Piotrem Orzechowskim, prezesem spółki Infermedica. Start-up uzyskał na ekspansję zagranicznych rynków 40 mln zł.
Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz