Przegląd prasy: ratowanie już się nie opłaci

10 Sierpnia 2020, 9:02 prasa

Profesor wpadł na maryśce- Dziennik Gazeta Prawna - Funkcjonariusza CBA zatrzymali pod koniec zeszłego tygodnia przewodniczącego komisji ds. produktów leczniczych URPL, Aleksandra M. oraz prezesa jednej ze spółek farmaceutycznych. Chodzi o przyjęcie korzyści majątkowych w zamian za wprowadzenie do obrotu marihuany medycznej.

Rząd zaakceptował zmiany w IOWISZU - Dziennik Gazeta Prawna - Inwestycje nieprzekraczające 2 mln zł nie będą musiały uzyskać opinii o celowości inwestycji.
 
Znów rekord zachorowań. Pilna jest zmiana przepisów - Polska The Times - Cały czas przybywa osób, które zaczynają w Polsce chorować na koronawirusa. 
 
Kontrowersyjne zakupy - Rzeczpospolita - Warszawska prokuratura wszczęła śledztwo ws. zakupów respiratorów od firmy E&K z Lublina.
 
Będą kontrole masek w kurortach - Rzeczpospolita - Minister zapowiada wzmożone kontrole w miejscowościach turystycznych.
 
Koder oficjalnie w szpitalu - Rzeczpospolita - Asystent zdrowia publicznego czy inżynier biomedyczny - resort zdrowia chce wprowadzić nowe stanowiska pracy.
 
Ratowanie się już nie opłaci - Rzeczpospolita - Placówki bez kontraktu mają dostać mniej pieniędzy za leczenie pacjenta w stanie nagłym.
 
Surogatki z miast Wilanów - Newsweek - "W prywatnym warszawskim szpitalu nawet kilka razy w miesiącu przychodzą na świat dzieci ukraińskich matek zastępczych. Nie mijają dwie doby od porodu a po niemowlęta zgłaszają się pary z Francji, Niemiec oraz Hiszpanii".
 
Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz