Przegląd prasy: Polacy chcą kar za brak maseczek

11 Sierpnia 2020, 8:46 prasa

Chcemy kar za brak maseczki - Dziennik Gazeta Prawna - Badanie United Surveys dla DGP i RMF FM.Ponad połowa ankietowanych negatywnie ocenia decyzje o otwarciu szkół. 80 proc. z ankietowanych popiera nakładanie kar za brak  maseczki. 

Żadna szkoła nie będzie zamykana z automatu - Dziennik Gazeta Prawna - Rozmowa z wiceministrem zdrowia Januszem Cieszyńskim o nowych obostrzeniach, planach wsparcia dla przedsiębiorców ze stref żółtych i czerwonych.
 
Zaostrzać czy nie. Oto jest pytanie - Dziennik Gazeta Prawna - Jak reaguje świat na rosnące zakażenia COVID-19? Australia i Hiszpania ponownie zamrażają wybrane miejscowości. Niemieccy lekarze mówią o drugiej fali epidemii. Francja wyklucza lockdown.
 
Dostęp do pytań z egzaminów medycznych nadal ograniczony - Dziennik Gazeta Prawna - Rozmowa z dr Rafałem Kubiakiem, z-cą dyr. Centrum Egzaminów medycznych nt. dostępności młodych lekarzy do archiwalnych i nowych pytań z egzaminów.
 
Za błąd medyczny zapłaci państwo? - Rzeczpospolita - Zamiast zaostrzania kar - państwowy fundusz, który wypłaci pacjentom zadośćuczynienie. Resort analizuje takie rozwiązanie.
 
Kupią szczepionki przeciw Covid razem z UE - Rzeczpospolita - Przystąpienie do porozumienia zakładającego zakup szczepionek wspólnie z KE - zakłada projekt uchwały Rady Ministrów.
 
Mercator nie jest na sprzedaż - Puls Biznesu - Rozmowa z Wiesławem Żyznowskim, prezesem i głównym akcjonariuszem spółki Mercator Medical. W pierwszym kwartale br. Mercator zarobił na czysto 21,3 mln zł, w drugim, wg. wstępnych szacunków, 209 mln zł - to więcej niż skumulowane zyski spółki z ostatniej dekady.
 
TUW Medicum idzie pod nóż - Puls Biznesu - Ruszyła likwidacja ubezpieczyciela, będącego eksperymentem sektora medycznego i farmaceutycznego.
 
 
 
 
Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz