Przegląd prasy

28 Września 2020, 9:01 prasa

Rak czy nie rak- oto jest pytanie - Dziennik Gazeta Prawna - Większość diagnoz nowotworów jest niewystarczająca albo błędna. Powodem jest zły system - ocenia NIK w raporcie dot. patomorfologii

 

Wchodzimy w jesienną fazę epidemii - Dziennik Gazeta Prawna - Rząd szykuje się do zaostrzenia covidowych restrykcji. Ostateczne decyzje mają zapaść w tym tygodniu.

Biomed Lublin leczy się koronawirusem - Dziennik Gazeta Prawna - Biomed-Lublin twierdzi, że ma skuteczny lek na COVID-19. Eksperci i urzędnicy studzą optymizm spółki z Lublina.

Strategia COVID grozi paraliżem - Gazeta Wyborcza - Rozmowa z zakaźnikiem ze szpitala, gdzie leczni są chory na COVID. W jego ocenie do szpitala kierowanych jest wiele przypadków pacjentów z koronawirusem, którzy nie wymagają hospitalizacji. "Lekarze rodzinni robią wszystko by pozbyć się pacjenta" - ocenia wskazując, że pacjenci nie przechodzą badania fizykalnego - zgodnie z jesienną strategią walki z COVID.

Zaczynał w PRL-u od prywatnej apteki. Dziś to tuz na rynku leków - Gazeta Wyborcza -  Rozmowa z Waldemarem Szwarczyńskim, współzałożycielem i szefem rady nadzorczej firmy farmaceutycznej Biofarm.

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz