Strategiczne partnerstwo Grupy Lux Med i SGH

09 Października 2020, 14:38

Grupa Lux Med i Szkoła Główna Handlowa z Warszawy nawiązały współpracę partnerską. 8 października 2020 r. pamiątkową tabliczkę w gmachu głównym uczelni odsłonili wspólnie Anna Rulkiewicz, prezes Grupy Lux Med oraz profesor Piotr Wachowiak, rektor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

 – Łączą nas te same cele, takie jak budowa innowacyjnej przedsiębiorczości, wspieranie utalentowanych młodych osób oraz społeczna odpowiedzialność biznesu. Czeka nas wiele wspólnych inicjatyw – mówiła Anna Rulkiewicz, prezes Grupy Lux Med.

Podczas uroczystości przystąpienia Grupy Lux Med do grona partnerów SGH, obie strony podkreślały gotowość i otwartość na wzajemną współpracę oraz transfer wiedzy, z dużym naciskiem na społeczną odpowiedzialność biznesu.

– Jesteśmy bardzo szczęśliwi, gdyż do naszego Klubu Partnerów wstąpiła firma, która jest dla nas bardzo ważna zarówno z punktu widzenia i gospodarczego, jak i z punktu widzenia społecznej odpowiedzialności biznesu. Witamy Grupę Lux Med bardzo serdecznie w naszej rodzinie SGH i liczymy na doskonałą współpracę. Wierzę, że będziemy mogli zrealizować wspólnie wiele projektów, szczególnie tych społecznych – mówił Piotr Wachowiak, rektor SGH.

A. Rulkiewicz, podkreślała, że cieszy ją współpraca z najlepszą ekonomiczną uczelnią i wyraziła nadzieję, że wymiana wiedzy i doświadczenia przyda się zarówno SGH jak i Grupie Lux Med.

- Chcemy razem wychowywać i kształcić młode pokolenie. Myślę, że Szkoła Główna Handlowa ma ogromny potencjał kreatywności, który możemy również współtworzyć i dzięki temu kreować różne rozwiązania przydatne dla polskiego społeczeństwa, przede wszystkim dla polskiej młodzieży. Jako największa firma medyczna czujemy się odpowiedzialni za to, co dzieje się w naszym kraju, w naszym życiu gospodarczym – mówiła prezes Grupy.

Klub Partnerów SGH powstał w 1998 roku jako wspólna inicjatywa polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw oraz władz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i ówczesnej rektor Janiny Jóźwiak. Wszyscy członkowie klubu razem i osobno, realizując swoje strategie biznesowe, współpracują z SGH w minimum czterech obszarach: employer branding i rekrutacja, edukacja i nauka, wzmacnianie potencjału SGH oraz projekty społeczne.

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz