Przegląd prasy

23 Października 2020, 9:03 prasa
Respiratory ze służbami w tle - Gazeta Wyborcza- Blisko sto respiratorów zamówionych przez rząd w firmie E&K byłego handlarza bronią od kilku tygodni zalega w magazynie na warszawskim Okęciu. Mimo rozwiązania umowy, kolejne respiratory spływają do Polski. "GW" wskazuje też, że "za całą operacją z respiratorami stoi w rzeczywistości Agencja Wywiadu".
 

Serce po COVID- Gazeta Wyborcza - U części pacjentów zmagających się z COVID-19 dochodzi do poważnych zmian w sercu.

 

Musimy ostro wyhamować - Rzeczpospolita - Jak komentuje minister zdrowia, mamy do czynienia z kontynuacją scenariusza wykładniczego wzrostu zakażeń. Z środowych zapowiedzi wynika, że dziś poznamy informacje o kolejnych obostrzeniach.

Ostatnia szansa na lekarzy ze Wschodu - Rzeczpospolita - Agencje zatrudnienia liczą, że ustawa covidowa uprości procedurę dot. zatrudnienia lekarzy i pielęgniarek spoza Unii. 

W jaki sposób odkrycia medyczne mogą zmienić świat? - Rzeczpospolita - Skrót z debaty "Rzeczpospolitej" zorganizowanej w ramach obchodów 100-lecia istnienia dziennika. O kamieniach milowych w medycynie.

Kanibalizacja zdrowia - Dziennik Gazeta Prawna- Felieton Patryka Słowika nt. obecnej sytuacji w ochronie zdrowia.

Z kalką na zarazę - Dziennik Gazeta Prawna - Materiał o relacjach na szczeblu inspekcja sanitarna i resort zdrowia. Ocena wydolności inspekcji i prognozy na przyszłość.

Musimy to wreszcie nazwać - Dziennik Gazeta Prawna - Rozmowa z immunologiem dr Pawłem Grzesiowskim, nt. utraty pracy w CMKP oraz o obecnej sytuacji epidemicznej w kraju.

 
 
 
Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz