Przegląd prasy

28 Października 2020, 8:58 prasa

Opieka wytchnieniowa gwarantowana ustawowo - Dziennik Gazeta Prawna - Program "Za życiem" będzie kontynuowany w latach 2022-2026 i zostanie na niego przeznaczone o 200 mln zł więcej (zamiast trzech - 3,2 mld zł).

Przygotowanie do drugiej fali izolacji - Dziennik Gazeta Prawna - W czasie wakacje zlikwidowano na terenie krajów część izolatorów z powodu niskiego wykorzystania. Teraz np. pacjenci z Mazowsza przebywają w takich placówkach nawet na Śląsku.

Wymazy dla wszystkich. Z wyjątkami - Dziennik Gazeta Prawna - Organizacje prowadzące schroniska i noclegownie dla bezdomnych alarmują o kłopotach z uzyskaniem testu dla swoich podopiecznych i zapewnieniem im kwarantanny.

Firma bez nowatorskich rozwiązań i technologii nie przetrwa na rynku-  Rzeczpospolita - Materiał m.in. o innowacyjnych rozwiązaniach w Adamed, tj. wyroby medyczne, które potrafią  "w sposób inteligentny" dostarczyć pacjentowi odpowiednią dawkę leku.  

 

Biomed-Lublin nie odpuszcza leku - Parkiet- Lubelski producent szczepionek poinformował, że jego lek na koronawirusa jest stabilny.

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz