Warszawa. Paweł Rabiej odwołany ze stanowiska. Odpowiadał m.in. za zdrowie

04 Listopada 2020, 9:18 warszawa
Paweł Rabiej został odwołany ze stanowiska wiceprezydenta m. st. Warszawy. W warszawskim ratuszu pełnił on stanowisko zastępcy Rafała Trzaskowskiego. Odpowiadał także m.in. za służbę zdrowia. Rafał Trzaskowski zdecydował się na zwolnienie swojego zastępcy z powodu wyjazdu na urlop bez zgody prezydenta Warszawy.
"W związku z tym, że wiceprezydent Paweł Rabiej odpowiedzialny za obszar zdrowia w Urzędzie m.st. Warszawy, w trudnej dla wszystkich sytuacji epidemicznej udał się na urlop bez mojej wiedzy i zgody, podjąłem decyzję o jego dymisji" - poinformował Rafał Trzaskowski.
 Prezydent Warszawy poinformował również, że obowiązki Pawła Rabieja przejmie wiceprezydentka Warszawy, Renata Kazanowska.
 
- Podjąłem decyzję o dymisji wiceprezydenta Warszawy Pawła Rabieja, bo nie poinformował nas, że planuje urlop. W ogniu pandemii takie rzeczy nie mogą się zdarzać - mówił Rafał Trzaskowski we wtorek w programie "Kropka Nad I". - Nie wiem, jakim cudem pan prezydent podjął decyzję o urlopie, nie informując o tym ani mnie, ani nikogo w urzędzie. Przecież to ja wydaję pozwolenia na urlopy - dodał.
Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz