Przegląd prasy

04 Grudnia 2020, 9:00 prasa

Szczepionka jeszcze pod lupą ekspertów - Rzeczpospolita - "UE nie chce naśladować Wielkiej Brytanii i poczeka kilka tygodni z autoryzacją szczepionki przeciw COVID-19." EMA wyda autoryzację dla szczepionki do 29 grudnia.

 

Gotowe i niepotrzebne - Rzeczpospolita - Wstrzymano prace nad uruchomieniem kolejnych szpitali tymczasowych. 

Nie opłaca im się leczyć - Gazeta Wyborcza - W żadnym szpitalu tymczasowym na oddziale OIOMowych nie był leczony ani jeden chory. Dzienny koszt takiej hospitalizacji wyniósłby 4,3 zł.

Świat szykuje się do wielkiego szczepienia - Gazeta Wyborcza - Wielka Brytania ogłosiła w środę, że wkrótce zaczyna szczepienie swoich obywateli na COVID-19. O stanie przygotowań do takich kampanii we Włoszech, Francji. Czechach, Słowacji, Stanach Zjednoczonych, Rosji i Niemczech.

Spray do nosa ochroni przed SARS-CoV-2 - Gazeta Wyborcza - Naukowcy z Birmingham opracowali spray do nosa i górnych dróg oddechowych, który ma uchronić przed koronawirusem.

 
Nie mów do mnie siostro - Dziennik Gazeta Prawna - O zapowiedzi akcji strajkowej i przygotowania do pozwów zbiorowych pielęgniarek i położnych. O pracy, sytuacji kadrowej i wynagrodzeniach białego personelu.
Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz