Przegląd prasy

14 Stycznia 2021, 9:00 prasa

Tylko 30 dawek na tydzień - Gazeta Wyborcza - Punkty szczepień przeciw COVID-19 będą otrzymywać średnio po 30 szczepionek na tydzień.

 

Tak dla szczepionek - Rzeczpospolita - Zwiększa się odsetek osób, które chcą się zaszczepić przeciwko COVID-19 - wynika z najnowszych badań przeprowadzonych przez IBRiS dla Rzeczpospolitej.

Problem to ochrona zdrowie, a nie celebryci - Rzeczpospolita - Andrzej Sośnierz, lekarz, poseł PiS (Porozumienie) o obecnej sytuacji epidemicznej. "Epidemia trwa już rok, a my wciąż improwizujemy" - ocenia.

Ważna chwila w walce z COVID-19 - Rzeczpospolita- "Dla rządu program szczepień to teraz najważniejsze zadanie. Poza pracami nad tzw. Nowym Ładem na czas pandemii".

Jak się leczyć w Unii i na Wyspach - Rzeczpospolita - Posiadacze EKUZ nadal będą mogli się nią posługiwać i otrzymać nieodpłatne świadczenia zdrowotne w Wielkiej Brytanii.

Wszystkie pytania o program szczepień - Dziennik Gazeta Prawna - FAQ nt. Narodowego Programu Szczepień.

Późnym latem wstęp do normalności - Dziennik Gazeta Prawna - Rozmowa z dyrektorem Przedstawicielstwa KE w Polsce Markiem Prawdą na temat m.in. wspólnego mechanizmu zamówień szczepionek, obecnej sytuacji epidemicznej oraz wyjściu z pandemii.

Stomatolog w butach lekarza nie czuje się zbyt pewnie - Dziennik Gazeta Prawna - Dentyści teoretycznie mogliby wykonywać szczepienia przeciw COVID-19. 

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz