Przegląd prasy

15 Stycznia 2021, 9:00 prasa

Protesty mimo tarczy - Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza - Od piątku można składać wnioski o pomoc z nowej tarczy finansowej. Mimo to przedsiębiorcy planują akcję otwierania swoich biznesów pomimo zakazów.

 

Strefa Schengen dla zaszczepionych? - Rzeczpospolita - UE rozważa wprowadzenie paszportu dla osób zaszczepionych przeciw COVID-19. Polska jest za.

Częśc nauczycieli będzie uczyć w wielu klasach - Rzeczpospolita - 1200 nauczycieli zakażonych. To efekt przebadania  60 tys. pedagogów.

Jak się zapisać na szczepienie - Rzeczpospolita - Od piątku na szczepienia mogą się rejestrować 80-latkowej, tydzień później dekadę młodsi. 

Szczepionkowe zamieszanie - Gazeta Wyborcza - Szpitale węzłowe mają na polecenia rządu zintensyfikować szczepienia. 

Kłopotliwa rezerwa - Dziennik Gazeta Prawna - O zasadności utworzenia szpitali tymczasowych - kosztowne i puste, jednak  "Lepiej za rok stwierdzić, że szpitale tymczasowe okazały się zbędne niż żałować, że ich nie mieliśmy". 

Podatki, słodkie podatki - Dziennik Gazeta Prawna - Materiał poświęcony systemom podatkowym od "grzechów", stymulujące prozdrowotne wybory konsumenta tj. sugar tax.

Dodatki

Szczepimy się!- Gazeta Wyborcza

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz